fbpx

Här hittar du oss.

Kontakt
Postadress
Box 902
671 29 Arvika
Sverige

Besök / Leveransadress
Fallebergsvägen 29
671 34 Arvika
Tel: 0570-777 200
Fax: 0570-777 219
Org.nr: 556167-9761


Hitta hit

Ifall du behöver komma i kontakt med någon av oss i personalen har du både mail och telefonnummer att nå oss på nedan, ett annat alternativ är att använda kontaktformuläret lite längre ner på sidan.

Andreas Bokor

Försäljning, Key Account Manager

andreas.bokor@poolwater.se

070 - 603 65 10

 

Linda Augustsson

Ekonomichef

linda.augustsson@poolwater.se

0570 - 777 202

 

Paula Albinsson

Ekonomiadministratör

paula.albinsson@poolwater.se

0570 - 73 59 42

 

Fredrik Borg

Inköp & Lager

fredrik.borg@poolwater.se

0570 - 777 201

 

Erik Andersson

Anbudsingenjör

erik.andersson@poolwater.se

0570 - 777 212

 

Sten Bengtsson

Konstruktör

sten.bengtsson@poolwater.se

0570 - 777 208

 

Christian Albinsson

Konstruktör

christian.albinsson@poolwater.se

0570 - 735 933

 

Robert Pettersson

Konstruktör

robert.pettersson@poolwater.se

0570 - 73 59 43

 

Stefan Olsson

Konstruktör

stefan.olsson@poolwater.se

0570 - 735 944

 

Martin Bilinski

Service Stockholm

martin.bilinski@poolwater.se

070 - 614 65 10

 

Kent Sunemar

Eftermarknadschef

kent.sunemar@poolwater.se

070 - 235 65 10

 

Oscar Hegmegi

Service Syd

oscar.hegmegi@poolwater.se

0570 - 73 52 22

 

Fredrik Byström

Service Mellan

fredrik.bystrom@poolwater.se

070 - 602 65 10

 

Arild Skoknes

Service Norr

arild.skoknes@poolwater.se

070 - 238 17 71

 

Emma Stenvall

Service Norr

emma.stenvall@poolwater.se

076 - 836 00 86

 

Joakim Åsander

Service Södra Norrlandskusten

joakim.asander@poolwater.se

070 - 608 65 10

 

Anders Bergqvist

Montageledare

anders.bergqvist@poolwater.se

070 - 378 65 10

 

Joel Skoknes

Montageledare

joel.skoknes@poolwater.se

070 - 325 79 88

 

Tony Fjäll

Montageledare

tony.fjall@poolwater.se

070 - 248 74 72

 

Dan Andersson

Montageledare

dan.andersson@poolwater.se

070 - 664 65 10

 

Robert Stensson

Montageledare

robert.stensson@poolwater.se

070 - 380 65 10

 




    X

      Vill du ha kontakt med en av våra säljare? Skriv här!